Grupa_WGN_biale_przezroczyste_tlo

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Franczyza Nieruchomości WGN

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

Otwórz z nami własne

Biuro Nieruchomości

Franczyza WGN to stabilny biznes
na każdy czas

Napisz do nas, aby rozpocząć współpracę!

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Centrala WGN

Polska, 50-079 Wrocław, ul. Ruska 22
e-mail: franczyza@wgn.pl

~100

biur WGN

32 lata

doświadczenia

63%

ofert na wyłączność

240 000+

przeprowadzonych transakcji

500 000+

zadowolonych klientów

Jak franczyza, to tylko z profesjonalnym wsparciem Partnera biznesowego

franczyza

Franczyza na rynku nieruchomości nie traci na popularności od lat. Już wielu Partnerów biznesowych, którzy dołączyli do dużej sieci franczyzowej, jest zadowolonych z podjętej decyzji.

Obecnie kraj zmaga się z niestabilną gospodarką, wysoką inflacją i zaostrzonymi procedurami bankowymi, które uniemożliwiają Polakom zaciąganie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości.

O ile mogłoby się wydawać, że nie jest to dobry moment na wchodzenie z biznesem na rynek nieruchomości, może być wręcz przeciwnie.


Spis treści:

  1. Współpraca franczyzowa może przynieść sukces
  2. Franczyza – co to takiego?
  3. Solidne know-how oparte na doświadczeniu
  4. Partnera biznesowego trzeba wybrać mądrze
  5. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami potrzebnym zawodem
  6. Z kim wejść we współpracę?
  7. Solidne fundamenty współpracy podstawą sukcesu w biznesie

Franczyza na rynku nieruchomości dobrym wyborem biznesowym

Franczyza na rynku nieruchomości jest dobrym pomysłem na własny biznes? Rynek nieruchomości przechodzi obecnie metamorfozę i stara się dopasować do zmieniającej się rzeczywistości.

Niekorzystna sytuacja dotyka też rynek pracy. Wiele osób chce zrezygnować ze sztywnego etatu i spróbować swoich sił we własnym biznesie. Często brakuje im jednak odpowiedniego doświadczenia zawodowego, aby rozpocząć działalność.

Z pomocą przychodzą doświadczeni rynkowi gracze, którzy na przestrzeni lat wypracowali solidne podstawy i uściślili skuteczne działania biznesowe. Firmy takie oferują współpracę na zasadzie franczyzy.

Jakim modelem biznesowym jest franczyza?

Franczyza jest biznesowym modelem, który z powodzeniem funkcjonuje już w Polsce od kilkunastu lat. Taki rodzaj współpracy pomiędzy stronami umowy przynosi korzyści obu stronom.

Franczyzobiorca zyskuje kompendium wiedzy zawarte w firmowym know-how, oraz merytoryczne wsparcie, natomiast franczyzodawca rozwija znajomość swojej marki na większy obszar kraju.

Franczyza na rynku nieruchomości to bardzo atrakcyjny pomysł na biznes, zwłaszcza dla osób, które dopiero rozwijają skrzydła.

Wiedza gromadzona latami przekazana w pigułce

Firmy, które oferują współpracę franczyzową, to doświadczeni rynkowi gracze. Swoją wiedzę gromadzili latami i potrafią umiejętnie modyfikować procedury działań, aby praca była wydajna i przynosiła maksimum korzyści.

Franczyzobiorca, decydując się na współpracę z doświadczonym biurem nieruchomości, zyskuje dostęp do sprawdzonego know-how. Może również liczyć na stałe wsparcie swojego biznesowego Partnera.

To doskonały model biznesowy dla osób, którym zależy na stabilności i profesjonalizmie.

Franczyza na rynku nieruchomości franczyzie nierówna

Pomimo bogatej oferty franczyzowej na polskim rynku, nie wszystkie propozycje franczyzy na rynku nieruchomości są korzystne i wartościowe. Przyszły franczyzobiorca powinien wybrać Partnera biznesowego, który dysponuje bogatą wiedzą i dużym doświadczeniem.

Potwierdzeniem jakości takiego przedsiębiorstwa jest często duża liczba Partnerów biznesowych, którzy swoje oddziały pod szyldem wspólnej marki prowadzą od co najmniej kilku lat.

Osoba, która planuje otworzyć własną działalność gospodarczą pod szyldem znanej marki, powinna przeanalizować wnikliwie bieżącą ofertę rynkową.

Niektóre biura nieruchomości oferują lepsze warunki współpracy od innych. Dotyczy to zarówno opłat franczyzowych jak również benefitów wynikających dla franczyzobiorcy z podjęcia takiej współpracy biznesowej.

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami wciąż są potrzebni

Doświadczeni i rzetelni pośrednicy w obrocie nieruchomościami są bardzo doceniani przez swoich klientów. Z ich usług chętnie korzystają osoby indywidualne, jak również przedsiębiorcy.

Deweloperzy często zawierają umowę na wyłączność z wybranym biurem nieruchomości, które pośredniczy w sprzedaży oferowanych przez tego dewelopera lokali.

Zawód pośrednika w obrocie nieruchomościami stwarza duże możliwości rozwoju osobistego. Ponadto, pod skrzydłami doświadczonego Partnera biznesowego, franczyzobiorca jest w stanie szybko nauczyć się nowego fachu i zacząć odnosić sukcesy na rynku nieruchomości.

Nie jest więc zaskoczeniem, że zainteresowanie franczyzą na rynku nieruchomości utrzymuje się na wysokim poziomie.

Franczyza na rynku nieruchomości najlepiej z liderem

Kluczową kwestią przy wyborze franczyzy na rynku nieruchomości, jest wybór odpowiedniego Partnera biznesowego. Musi to być firma o ugruntowanej pozycji na rynku, z dobrze rozpoznawalną przez klientów marką.

Franczyzodawca powinien posiadać nie tylko bogato rozwinięty biznes, ale również pozytywne opinie – zarówno dotyczące siedziby, jak również istniejących oddziałów franczyzowych.

Na uwagę zasługuje sieć, która dba o wysoką pozycję wśród konkurencji – Grupa WGN, której hasłem przewodnim jest „Twoje biuro WGN z naszym wsparciem”.

Co zyskuje Partner franczyzowy?

Wybór WGN jako Partnera Franczyzowego pozwolił wielu przedsiębiorcom na rozwinięcie biznesowych skrzydeł. Wielka Giełda Nieruchomości (WGN) już od 31 lat odnosi sukcesy na rynku nieruchomości w Polsce.

Firma specjalizuje się w pośrednictwie obrotu nieruchomościami krajowymi i zagranicznymi, a także usługach finansowych. Co bardzo istotne z punktu widzenia Franczyzobiorcy, Centrala WGN nie pobiera udziału procentowego w zysku swoich Partnerów biznesowych.

Franczyzobiorca zachowuje więc dla siebie cały wypracowany przychód, ponosząc jedynie stałą, comiesięczną opłatę. Centrala WGN, która znajduje się we Wrocławiu, zapewnia swoim Partnerom biznesowym PAKIET NA START w formie dwumiesięcznego zwolnienia z opłat oraz szeroką promocję nowo otwartego Biura.

To bardzo duża wartość dodana, zwłaszcza dla osób, które dopiero startują w biznesie. Poza profesjonalnym know-how, stanowiącym kompendium wiedzy gromadzonej latami przez Franczyzodawcę, WGN zapewnia swoim Partnerom dostęp do działu prawnego.

Każdy nowy Partner przechodzi szkolenie w Dziale Szkoleniowym WGN, we wrocławskiej centrali firmy. Dodatkowo Franczyzobiorcy otrzymują dostęp do programu inet.WGN z funkcją CRM, który służy do obsługi biur WGN.

Program opracowany specjalnie na potrzeby Grupy WGN daje możliwość zarządzania zleceniami klientów oraz pracą poszczególnych pośredników.

Partner biznesowy ma też możliwość stałego kontaktu z poszczególnymi działami Centrali WGN, co sprawia, że może on liczyć na kompleksową pomoc i wsparcie doświadczonych pracowników.

Biznes oparty na współpracy i zaufaniu

Franczyza opiera się na współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu i wsparciu. Obie strony dążą do dalszego rozwoju marki, co staje się jej siłą. Obecnie branża nieruchomości w Polsce zmaga się z trudną sytuacją gospodarczą.

Niemniej jednak paradoksalnie właśnie obecny czas może okazać się najlepszym, by wejść we franczyzę na rynku nieruchomości. Czasowa stagnacja na rynku nie może trwać nieskończenie.

Osoby, które obecnie podejmują się otwierania biznesów pod szyldem znanych biur nieruchomości, mogą poświęcić więcej uwagi na wdrożenie się w specyfikę rynku.

Podejmując się współpracy z silną, znaną marką, nowi Franczyzobiorcy przyczyniają się do jej wybicia na tle konkurencji. To z kolei może przekładać się na większe zainteresowanie marką ze strony klientów, i – co za tym idzie – większą liczbę transakcji.

~ Magdalena Łozowicka – Redaktor Naczelna Komercja24.pl

Osiągnij sukces

w branży nieruchomości

Zobacz również.

Jak sprzedawać nieruchomości?

Jak sprzedawać nieruchomości?

Obecnie coraz więcej osób szuka odpowiedzi na pytanie, jak skutecznie sprzedawać nieruchomości. Sprzedaż domu, mieszkania lub innego obiektu wymaga przede wszystkim odpowiedniego zaprezentowania go potencjalnym nabywcom, a tym samym przygotowania profesjonalnych opisów czy dokumentacji zdjęciowej. Kluczowym etapem pozostaje samo znalezienie inwestora, w czym bardzo pomocna jest współpraca franczyzowa. Usługi w tym zakresie oferujemy w naszej firmie WGN.

Czytaj więcej »
Dochodowa franczyza

Dochodowa franczyza

Dochodowa franczyza to coś, o czym marzy wiele osób. Znaczna część z nich zastanawia się jednak, co trzeba wiedzieć, żeby rzeczywiście osiągnąć sukces na tym polu. Do rozpatrzenia jest tymczasem szereg czynników. Ten model biznesowy jest naprawdę ciekawą koncepcją, której skuteczność jest jednak w dużej mierze uzależniona od wyboru branży, a nawet samej marki, z którą będzie się współpracować. Świetnym pomysłem będzie spróbowanie swoich sił na rynku nieruchomości i dołączenie do grupy WGN.

Czytaj więcej »
Oferta Franczyzy WGN – najczęściej zadawane pytania

Oferta Franczyzy WGN – najczęściej zadawane pytania

WGN to największy w Polsce Koncern Obrotu Nieruchomościami, blisko 30 lat na rynku, w którym pracuje ponad 500 specjalistów, w tym agentów nieruchomości oraz doradców kredytowych zatrudnionych w 80 oddziałach w kraju i zagranicą. Podstawową działalnością Grupy WGN jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, w szczególności nieruchomościami tzw. drogimi. Dowiedz się więcej o naszym systemie franczyzowym!

Czytaj więcej »
Franczyza: współpraca WGN

Franczyza: współpraca z WGN

Franczyza: współpraca z WGN to sprawdzony pomysł na biznes. Światowe i krajowe wydarzenia udowodniły, że rynek nieruchomości jest bardzo odporny na niespodziewane sytuacje oraz kryzysy. Całkowicie samodzielne zaangażowanie się w tym segmencie bywa jednak wyzwaniem. Często problemem nie są nawet finanse, lecz brak odpowiedniej wiedzy i zaufania ze strony potencjalnych klientów. Ten model biznesowy pozwala pokonać takie bariery i może prowadzić do otworzenia biura, które odniesie wielki sukces.

Czytaj więcej »
franczyza WGN

Własne biuro nieruchomości. Jak otworzyć?

Własne biuro nieruchomości jest świetnym pomysłem na biznes. Rynek ten stale się rozwija i coraz więcej osób oraz podmiotów korzysta z usług pośredników. Jeśli lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się wyzwań, może to być dla Ciebie doskonała koncepcja, zwłaszcza dlatego, że wiąże się to z atrakcyjnymi korzyściami finansowymi. Najlepiej będzie wystartować w modelu

Czytaj więcej »
Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości czy własna marka?

Franczyza nieruchomości jest modelem biznesowym, który wybiera coraz więcej osób zainteresowanych działalnością na tym rynku. Wynika to z mocno ułatwionego startu i pewniejszych perspektyw na osiągnięcie sukcesu. Działanie na własną rękę może być atrakcyjną wizją, która jest jednak ryzykowna. Najlepiej będzie wybrać partnera, który oferuje uczciwe i klarowne warunki współpracy, takiego jak grupa WGN.

Czytaj więcej »
Jak zostać franczyzobiorcą?

Jak zostać franczyzobiorcą?

Jak zostać franczyzobiorcą? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które miały styczność z tematem tego modelu biznesowego, który zaintrygował ich potencjalnymi korzyściami. Te mogą być naprawdę wymierne, oczywiście pod warunkiem wybrania dobrej do tego branży i posiadania stosownych umiejętności w zakresie zajmowania się danym zajęciem. Ciekawe możliwości daje rynek nieruchomości, który może dać pełen wyzwań zawód i perspektywę zarobienia naprawdę dobrych pieniędzy.

Czytaj więcej »
Franczyza: pomysł na biznes

Franczyza: pomysł na biznes

Franczyza: pomysł na biznes, który przyniesie sukces? Ten model funkcjonowania przedsiębiorstw zyskał dużą popularność, lecz przez to wywołuje równie wiele dyskusji. Zastanawiasz się, o co tak naprawdę w nim chodzi i czy rzeczywiście jest to koncepcja godna rozważenia? Podpowiadamy, o czym trzeba wiedzieć w tym zakresie i jak przekłada się to na branżę nieruchomości. Osoby chcące spróbować swoich sił na tym rynku i mające ku temu odpowiednie predyspozycje zapraszamy do współpracy z grupą WGN.

Czytaj więcej »
Jak założyć agencję nieruchomości?

Jak założyć agencję nieruchomości?

Jak założyć agencję nieruchomości? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które zaznajomiły się z zasadami panującymi na tym rynku i widzą tam pole do własnej działalności. Można się przy tym kierować różnymi motywami, natomiast ze świadomością pewnych kompetencji, które będą potrzebne do uzyskania sukcesu. Pomoże w tym z pewnością wybór franczyzowego modelu biznesowego, najlepiej ze sprawdzoną marką WGN.

Czytaj więcej »
franczyza

Jak franczyza, to tylko z profesjonalnym wsparciem Partnera biznesowego

Franczyza na rynku nieruchomości nie traci na popularności od lat. Już wielu Partnerów biznesowych, którzy dołączyli do dużej sieci franczyzowej, jest zadowolonych z podjętej decyzji. Obecnie kraj zmaga się z niestabilną gospodarką, wysoką inflacją i zaostrzonymi procedurami bankowymi, które uniemożliwiają Polakom zaciąganie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości. O ile mogłoby się wydawać, że nie jest

Czytaj więcej »
Biuro WGN

Sektor nieruchomości – najbardziej dochodowy

Obrót nieruchomościami w ostatnim czasie okazał się najbardziej dochodowy spośród innych sieci franczyzowych związanych z usługami. Od początku 2021 roku dołączyło do Grupy WGN 13-stu partnerów, w tym trzy biura to kolejne placówki dotychczasowych franczyzobiorców.  Obecnie trwają procedury zawarcia kolejnych umów. Jest szansa, że jeszcze w grudniu dołączą dwaj partnerzy. Dlaczego kandydaci wybierają nas w tych trudnych

Czytaj więcej »

Już dziś zacznij

budować swoją przyszłość

Zadaj pytanie. Skontaktuj się z Nami.

Sylwia Chmielewska

Menadżer ds. Rozwoju Grupy WGN

Luiza Stasiak

Dyrektor ds. Rozwoju Grupy WGN

Scroll to Top